شکت را با چه لباس هایی میتوان ست کرد؟


شکت را با چه لباس هایی میتوان ست کرد؟


اگر پیرو مد و ترندهای جدید هستید، احتمالا شکت‌ هایی که امسال ترند شده‌اند را دیده‌اید. شکت چیزی ما بین ژاکت و پیراهن است ولی این آیتم از آنجا که کمی بلندتر و ضخیم‌ تر از پیراهن است، مناسب استفاده در فصول سرد سال است.

شکت‌ ها معمولا ظاهری نسبتا بلند و گشاد دارند و به نوعی استایل کژوال حساب می‌شوند. شکت‌ها در ابتدا توسط آقایان مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما اکنون نوعی پوشش زنانه نیز حساب می‌شود. 

 


 

روش‌های ست کردن شکت با سایر آیتم‌ها

 

جولیا مک کارتی مدیر خلاقیت شرکت استرالیایی Friends with Frank معتقد است که شکت‌ ها لباس‌هایی شیک هستند که ظاهری جذاب را برای هر فرد ایجاد می‌کنند. معمولا شکت را می‌توان به عنوان لباسی روزمره با استایل‌ها و آیتم‌های مختلف داشت.


در مقاله حاضر به بیان نکات و موارد مهم مینیمالیستی می‌ پردازیم که به علت ترند شدن شکت‌ ها می‌ توانید از آن‌ها استفاده کنید. این استایل‌ها برای پاییز و زمستان‌ و در کل فصول سرد سال مناسب هستند. 

 

 برای مشاهده انواع شکت های برند پوشاک عصر جدید کلیک کنید.

 

ست کردن با  رنگ‌های روشن و خنثی 

 

یکی از شیو‌ه‌هایی که می‌توان شکت‌ها را با لباس‌های دیگر ست کرد استفاده از رنگ‌های روشن و خنثی با هم است. به عنوان مثال می‌توان یک تاپ بافتنی کرم یا بژ را با شک شلوار به رنگ خنثی (همانند شلوار سفید) و حتی یک کفش و کیف  مشکی چرمی و ساده ست نمود.

 

یکی دیگر از ست‌ هایی که می‌توان برای فصول سرد سال با شکت داشت، استفاده از لباس‌های لایه لایه است. بدین معنا که می‌توان برای گرمتر شدن از زیر شکت از هودی یا دورس بهره گرفت. این استایل با یک شلوار جذب چرمی کامل می‌شود.


البته به جز شلوار جذب چرمی، می‌توان شکت‌ها را با انواع مدل‌های شلوار چرمی ست کرد و ظاهری منحصر به فرد داشت.

می‌توان در روزهای سردتر نیز شکت را با یک بافت یقه اسکی به رنگ خنثی ست کرد. 

 


 

 ست کردن با کفش کتانی و شلوار جین و کلاه بیسبال

 

از دیگر ست‌هایی که می‌توان داشت استفاده شکت با شلوارهای بگ است که ترند امسال نیز هستند و ظاهری کژوال ایجاد می‌کنند. 

هم چنین استفاده شکت به همراه بادی، کفش کتانی و شلوار جین و کلاه بیسبال می‌تواند ست دیگری باشد که استایلی کژوال را به شما می‌دهد. 

جنس شکت‌ها معمولا از بافت پشمی و ضخیم است. یکی از جنس‌هایی که در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است، تدی است. تدی بافتی نرم و ضخیم دارد که در شکت‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

یکی از رنگ‌هایی که در شکت‌ها می‌توانند به شما ظاهری زنانه‌تر و لطیف‌تر بدهند، شکت‌هایی با رنگ صورتی ملایم هستند. این شکت‌ها با شلوار جین جذب (جین اسکینی) ظاهری جذاب ایجاد می‌کنند.

از دیگر آیتم‌هایی که همراه شکت می‌توان استفاده نمود، دامن است. به عنوان نمونه ترکیب شکت مشکی با دامن کوتاه مشکی بسیار شیک و جذاب به نظر می‌رسد.

 


 

یکی از استایل‌هایی که می‌توان با شکت داشت و ظاهری خانمانه‌تر به فرد می‌دهد، استفاده از یک شکت کمربند دار با کفش پاشنه بلند است. 

نکته‌ای که می‌بایست در ست کردن شکت با دیگر آیتم‌ها در نظر داشت این است که اگر شکت چهارخانه و دارای طرح باشد، آیتم‌های دیگر (همانند شلوار، تاپ، دورس و هودی) که همراه آن استفاده می‌شوند، می‌بایست دارای رنگ‌های خنثی باشند.

در اینصورت استفاده از آیتم‌هایی که همگی طرح‌دار هستند همراه با هم می‌تواند فاجعه آفرین باشد. 

منابع

Andrea, (2021). 12 Different Ways To Style A Shacket, available at:link

Davis, A. (2021). What Is A Shacket And Why Are They The Perfect Fashion Item?, available at: link

Rudhran, M. (2021). 4 Ways To Style A Shacket, The Most Versatile Winter Outerwear Of The Moment, available at: link.


پسندیده شده توسط : 0 نفر
ﺳﻪشنبه, 24 اسفند 1400 - 12:32:06
این مطلب را می پسندم
نظرات : بدون نظر

+
X جهت افزودن برنامه به صفحه اصلی ابتدا به منوی مرورگر رفته و سپس دکمه Add to Home Screen را انتخاب نمایید
X جهت افزودن برنامه به صفحه اصلی ابتدا دکمه و سپس دکمه Add to Home Screen را انتخاب نمایید